GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 6093465
nr 609 3465
PORCELAIN
17-del, Kina 1700-tal, damages.
17-del, Kina 1700-tal
Condition: skador
300
SEK 900
Monday November 9 2009
at 17:37:41
450 kr
550 kr
550 kr
700 kr
800 kr
6
850 kr